F.C.Rut - 2023 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Habib Raden9510130,691,77
2John Burnett5320160,312,12
3Tobias Reffstrup Thomsen4500140,290,86
4Anders Svarrer4400110,360,45
5Stéphane200030,672,33
6Thor Christian Møller200080,251,00
7Niels Christoffer Wibholm1300120,080,67
8Jeppe Toft Hansen120080,120,62
9Mikkel Sass110030,330,33
10Kim Møller Mikkelsen110070,140,00
11Peter Kristensen ( Låner )100011,001,00
12Mikkel Gudmundsson100020,500,50
13Kristian Nordbye Bentsen100050,200,00
14Matthäus Brandt101080,120,25
15Erik Lind Olsen020060,000,00
16Lasse Louw010060,000,17
17Mads Kjær Lonar010060,000,50
18Andreas000020,001,00
19Mads Schøsler000020,002,50
20Niels Mejer000040,001,50
21Kristoffer Horn000040,002,25
22Kristian Kiilerich000050,001,60
23Thorkell Gudjonsson000080,002,00
24Brian Svejdal0000160,001,12
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet