Boldnettet - kb SMS pmindelser
F.C.Rut 11-mands - 2022 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Matthäus Brandt5000100,501,60
2Morten ( Låner )320021,506,00
3Kristian Kiilerich3200100,300,80
4Niels Christoffer Wibholm3200160,191,31
5Mikkel Gudmundsson3100100,300,70
6Erik Lind Olsen2200100,200,60
7Thor Christian Møller2000180,111,28
8Thorkell Gudjonsson1410100,102,00
9Anders Svarrer1400110,092,00
10Mads Schøsler130050,201,20
11Peter Sletgaard120050,200,80
12Peter Kristensen ( Låner )100011,003,00
13Chris Rasmussen100030,331,33
14Kim Møller Mikkelsen020040,000,75
15Kristian Nordbye Bentsen0210110,000,82
16Lasse Louw010090,000,00
17Mads Nielsen-Gravholt000010,001,00
18Nicholas Zeus Harder000010,000,00
19Mikkel Jensen000020,001,00
20Niels Mejer000030,001,33
21Michael Eiler000030,000,00
22Andreas000040,000,25
23Mikkel Sass000050,001,00
24Mads Kjær Lonar000060,000,17
25Brian Svejdal0000190,000,79
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet