Boldnettet - kb SMS pmindelser
F.C.Rut - 2023 > Statistik - Mål pr. kamp
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Peter Kristensen ( Låner )100011,001,00
2Habib Raden9510130,691,77
3Stéphane200030,672,33
4Mikkel Gudmundsson100020,500,50
5Anders Svarrer4400110,360,45
6Mikkel Sass110030,330,33
7John Burnett5320160,312,12
8Tobias Reffstrup Thomsen4500140,290,86
9Thor Christian Møller200080,251,00
10Kristian Nordbye Bentsen100050,200,00
11Kim Møller Mikkelsen110070,140,00
12Jeppe Toft Hansen120080,120,62
13Matthäus Brandt101080,120,25
14Niels Christoffer Wibholm1300120,080,67
15Brian Svejdal0000160,001,12
16Thorkell Gudjonsson000080,002,00
17Erik Lind Olsen020060,000,00
18Lasse Louw010060,000,17
19Mads Kjær Lonar010060,000,50
20Kristian Kiilerich000050,001,60
21Kristoffer Horn000040,002,25
22Niels Mejer000040,001,50
23Andreas000020,001,00
24Mads Schøsler000020,002,50
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet