Boldnettet - kb SMS pmindelser
F.C.Rut - 2023 > Statistik - Kampe
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»»K««M/K»«KAR»
1John Burnett5320160,312,12
2Brian Svejdal0000160,001,12
3Tobias Reffstrup Thomsen4500140,290,86
4Habib Raden9510130,691,77
5Niels Christoffer Wibholm1300120,080,67
6Anders Svarrer4400110,360,45
7Thor Christian Møller200080,251,00
8Jeppe Toft Hansen120080,120,62
9Matthäus Brandt101080,120,25
10Thorkell Gudjonsson000080,002,00
11Kim Møller Mikkelsen110070,140,00
12Erik Lind Olsen020060,000,00
13Lasse Louw010060,000,17
14Mads Kjær Lonar010060,000,50
15Kristian Nordbye Bentsen100050,200,00
16Kristian Kiilerich000050,001,60
17Kristoffer Horn000040,002,25
18Niels Mejer000040,001,50
19Stéphane200030,672,33
20Mikkel Sass110030,330,33
21Mikkel Gudmundsson100020,500,50
22Mads Schøsler000020,002,50
23Andreas000020,001,00
24Peter Kristensen ( Låner )100011,001,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet