Boldnettet - kb SMS pmindelser
F.C.Rut - 2023 > Statistik - Røde kort
 
 «Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Peter Kristensen ( Låner )100011,001,00
2Andreas000020,001,00
3Mads Schøsler000020,002,50
4Mikkel Gudmundsson100020,500,50
5Stéphane200030,672,33
6Mikkel Sass110030,330,33
7Kristoffer Horn000040,002,25
8Niels Mejer000040,001,50
9Kristian Nordbye Bentsen100050,200,00
10Kristian Kiilerich000050,001,60
11Lasse Louw010060,000,17
12Mads Kjær Lonar010060,000,50
13Erik Lind Olsen020060,000,00
14Kim Møller Mikkelsen110070,140,00
15Matthäus Brandt101080,120,25
16Jeppe Toft Hansen120080,120,62
17Thor Christian Møller200080,251,00
18Thorkell Gudjonsson000080,002,00
19Anders Svarrer4400110,360,45
20Niels Christoffer Wibholm1300120,080,67
21Habib Raden9510130,691,77
22Tobias Reffstrup Thomsen4500140,290,86
23John Burnett5320160,312,12
24Brian Svejdal0000160,001,12
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet