F.C.Rut - 2023 > Statistik - Gule kort
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1John Burnett5320160,312,12
2Matthäus Brandt101080,120,25
3Habib Raden9510130,691,77
4Peter Kristensen ( Låner )100011,001,00
5Mads Schøsler000020,002,50
6Mikkel Gudmundsson100020,500,50
7Andreas000020,001,00
8Stéphane200030,672,33
9Mikkel Sass110030,330,33
10Kristoffer Horn000040,002,25
11Niels Mejer000040,001,50
12Kristian Nordbye Bentsen100050,200,00
13Kristian Kiilerich000050,001,60
14Lasse Louw010060,000,17
15Mads Kjær Lonar010060,000,50
16Erik Lind Olsen020060,000,00
17Kim Møller Mikkelsen110070,140,00
18Jeppe Toft Hansen120080,120,62
19Thor Christian Møller200080,251,00
20Thorkell Gudjonsson000080,002,00
21Anders Svarrer4400110,360,45
22Niels Christoffer Wibholm1300120,080,67
23Tobias Reffstrup Thomsen4500140,290,86
24Brian Svejdal0000160,001,12
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet