Boldnettet - kb SMS pmindelser
F.C.Rut - 2023 > Statistik - Assist
 
 «Navn»«M»»A««G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Habib Raden9510130,691,77
2Tobias Reffstrup Thomsen4500140,290,86
3Anders Svarrer4400110,360,45
4John Burnett5320160,312,12
5Niels Christoffer Wibholm1300120,080,67
6Jeppe Toft Hansen120080,120,62
7Erik Lind Olsen020060,000,00
8Mikkel Sass110030,330,33
9Kim Møller Mikkelsen110070,140,00
10Lasse Louw010060,000,17
11Mads Kjær Lonar010060,000,50
12Stéphane200030,672,33
13Thor Christian Møller200080,251,00
14Peter Kristensen ( Låner )100011,001,00
15Mikkel Gudmundsson100020,500,50
16Kristian Nordbye Bentsen100050,200,00
17Matthäus Brandt101080,120,25
18Andreas000020,001,00
19Mads Schøsler000020,002,50
20Kristoffer Horn000040,002,25
21Niels Mejer000040,001,50
22Kristian Kiilerich000050,001,60
23Thorkell Gudjonsson000080,002,00
24Brian Svejdal0000160,001,12
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet