Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Michael Seltoft26600380,681,00
2Jeppe Robrahn161000151,071,27
3Jens Seneberg Nielsen121600430,280,84
4Nikolaj Grandjean91010450,201,07
5Emil Zurak8800100,800,50
6René Olsen5310140,362,00
7Christian Winther4400110,360,82
8Salim El Kounti420031,332,67
9Rasmus Sir Rut Knudsen31000480,060,71
10Kristian Staunsgård Jacobsen3700340,091,71
11Johannes Bjerrum-Niese3200200,150,20
12Sølve H.S. Jakobsen1300280,041,00
13Michael Olsen110090,110,44
14Søren Jensen110090,111,44
15Frank Lambert100020,503,00
16Dennis Engmann0600380,000,50
17Jesper Nørregaard010010,000,00
18Kenneth Nielsen0100110,001,00
19Sofus Rossing0100140,001,29
20Martin Perlt000010,000,00
21Thomas Salims ven000010,000,00
22Mikkel - Johannes's ven000010,000,00
23Jacob- Renés ven000010,000,00
24Jeppe Pheiffer Hansen000010,000,00
25Miguel - Dennis's ven000010,000,00
26Lars Don Rut Robrahn000020,000,00
27Chris Thorvald Christensen000020,000,00
28Christian Glass000030,000,00
29David Jensen000040,000,00
30Michael Schmidtsdorff000060,002,00
31Søren Robrahn0000100,001,30
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet